Difference between revisions of "User:Haraelendil/oysters"
From A Wiki in the Desert
Haraelendil (talk | contribs) |
Haraelendil (talk | contribs) |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
!rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge | !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2 | + | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2 |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||Y||Y||X||X||X||-||-||X||X||X||X||X||X | + | |Aqua||Y||Y||X||X||X||-||-||X||X||X||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||X||X||Y||Y||X||-||-||Y||-||X||-||X||X | + | |Beige||X||X||Y||Y||X||-||-||Y||-||X||-||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||X||X||X||X||X||-||-||X||-||X | + | |Black||X||X||X||X||X||-||-||X||-||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||X||X||X||X||X||-||-||X||-||X | + | |Coral||X||X||X||X||X||-||-||X||-||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||X||X||X||X||X||-||-||X||-||X | + | |Pink||X||X||X||X||X||-||-||X||-||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||X||X||X||X||Y||X||-||X||X||Y | + | |Smoke||X||X||X||X||Y||X||-||X||X||Y||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||X||X||X||X||-||-||X||-||X | + | |White||X||X||X||X||X||-||-||X||-||X||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 18:21, 11 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | ||
| Aqua | Y | Y | X | X | X | - | - | X | X | X | X | X | X | |
| Beige | X | X | Y | Y | X | - | - | Y | - | X | - | X | X | |
| Black | X | X | X | X | X | - | - | X | - | X | - | - | - | |
| Coral | X | X | X | X | X | - | - | X | - | X | - | - | - | |
| Pink | X | X | X | X | X | - | - | X | - | X | - | - | - | |
| Smoke | X | X | X | X | Y | X | - | X | X | Y | - | - | - | |
| White | X | X | X | X | X | - | - | X | - | X | - | - | - | |