Difference between revisions of "User:Virror"
From A Wiki in the Desert
(→Pearls) |
(→Pearls) |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||x||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x|| | + | |Aqua||x||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x||m||x |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||x||x|| | + | |Beige||x||x||m||m||m||m||m||x||-||-||-||x||x||x |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||o||x|| | + | |Black||o||x||m||m||m||m||m||x||x||x||x||-||x||x |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||x||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x|| | + | |Coral||x||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x||x |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||x||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x|| | + | |Pink||x||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x||x |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||x||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x|| | + | |Smoke||x||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x||x |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||x||o||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x|| | + | |White||x||o||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x||o |
|} | |} | ||
Revision as of 07:50, 12 September 2019
Pearls
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x | m | x |
| Beige | x | x | m | m | m | m | m | x | - | - | - | x | x | x |
| Black | o | x | m | m | m | m | m | x | x | x | x | - | x | x |
| Coral | x | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x | x |
| Pink | x | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x | x |
| Smoke | x | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x | x |
| White | x | o | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x | o |
Acro
Masters Gabrielnigh