Difference between revisions of "User:Kalixta"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black||X||X||O||O||X||?||?||X||X||?||?||?||?||X | |Black||X||X||O||O||X||?||?||X||X||?||?||?||?||X | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||O||O||X||X||O|| | + | |Coral||O||O||X||X||O||X||X||?||?||?||?||?||?||X |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||?||?||X | |Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||?||?||X | ||
Revision as of 05:40, 14 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | ? | ? | X | X | X | X | X | X | O |
| Beige | X | X | X | X | X | ? | ? | X | X | X | X | ? | ? | X |
| Black | X | X | O | O | X | ? | ? | X | X | ? | ? | ? | ? | X |
| Coral | O | O | X | X | O | X | X | ? | ? | ? | ? | ? | ? | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ? | ? | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | ? | ? | ? | ? | ? | ? | X |
| White | X | X | X | X | X | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | X |