Difference between revisions of "User:Nicole"
From A Wiki in the Desert
| Line 21: | Line 21: | ||
|Smoke||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Smoke||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||O||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |White||X||O||-||-||-||-||-||-||-||-||-||O||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 15:21, 16 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | O | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O |
| Pink | X | X | - | - | - | - | - | X | ? | ? | ? | - | - | X |
| Smoke | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | X | O | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O | - | X |