Difference between revisions of "User:Omegaice"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua ||X||X||X||X||X||X||X||C||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua ||X||X||X||X||X||X||X||C||-||-||-||-||-||O |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||-||C||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-|| | + | |Smoke||-||C||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||C||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X|| | + | |White||C||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X |
|} | |} | ||
Revision as of 01:49, 19 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | C | - | - | - | - | - | O |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | - | C | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | X |
| White | C | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |