Difference between revisions of "User:Stekki"
From A Wiki in the Desert
| Line 15: | Line 15: | ||
|Pink|| || ||o|| || ||o|| || || || || || ||o|| | |Pink|| || ||o|| || ||o|| || || || || || ||o|| | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke|| || || || || || ||o|| || || || || | + | |Smoke|| || || || || || ||o|| || || || || || || |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White|| || || || || || || || ||o||o|| || || || | |White|| || || || || || || || ||o||o|| || || || | ||
|} | |} | ||
Revision as of 04:24, 22 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | o | |||||||||||||
| Beige | o | |||||||||||||
| Black | o | o | o | o | - | |||||||||
| Coral | o | - | ||||||||||||
| Pink | o | o | o | |||||||||||
| Smoke | o | |||||||||||||
| White | o | o | ||||||||||||