Difference between revisions of "User:Omegaice"
From A Wiki in the Desert
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||C||C||C||-||-||-||-||X||X||X||X|| | + | |Smoke||C||C||C||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||C||C||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X | |White||C||C||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X | ||
|} | |} | ||
Revision as of 00:22, 23 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | C | - | - | - | X | X | O |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | X |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | C | C | C | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | X |
| White | C | C | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |