Difference between revisions of "User:Mariamom"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black||-||-||-||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y | |Black||-||-||-||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||-||-||-||-||-||Y||Y||-||-||-||-||Y||-||- | |Pink||-||-||-||-||-||Y||Y||-||-||-||-||Y||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 22:31, 26 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | Y | - | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y | - |
| Pink | - | - | - | - | - | Y | Y | - | - | - | - | Y | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |