Difference between revisions of "User:KarateSnoopy"
From A Wiki in the Desert
KarateSnoopy (talk | contribs) |
KarateSnoopy (talk | contribs) |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||-||-||-||-||-||-||-||x|| | + | |Aqua ||-||-||-||-||-||-||-||x||x||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige ||-||-||-||-||-||-||-||x||-||-||-||-||-||- | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||x||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 05:40, 14 October 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | x | x | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | x | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | x | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | x | x | x | x | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | O | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | x | - | - | - | - | - | - |
| White | x | x | x | x | x | x | x | x | - | - | - | - | - | - |