Difference between revisions of "User:Haraelendil/oysters"
From A Wiki in the Desert
Haraelendil (talk | contribs) |
Haraelendil (talk | contribs) |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||X||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||X||X||! | |Coral||X||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||X||X||! | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||!|| | + | |Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||!||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Smoke||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||Y||X||X||X | |Smoke||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||Y||X||X||X | ||
Revision as of 12:22, 13 October 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
| Aqua | Y | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Beige | X | X | Y | Y | X | X | X | Y | X | X | X | X | X |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| Coral | X | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | ! |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ! | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | Y | X | X | X |
| White | X | X | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | - | X |
crystal:
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | X |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |