Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Crystals"
From A Wiki in the Desert
| Line 5: | Line 5: | ||
!God !! Who | !God !! Who | ||
|- | |- | ||
| − | | Anubis || Kalmkitty | + | | Anubis || Kalmkitty, Redd |
|- | |- | ||
| Horus || Bobby | | Horus || Bobby | ||
| Line 23: | Line 23: | ||
| || | | || | ||
|- | |- | ||
| − | | Hapy || Orchid, Mandrake | + | | Hapy || Orchid, Mandrake, Bru |
|- | |- | ||
| Dua || Maata | | Dua || Maata | ||
Revision as of 14:47, 4 November 2019
Crystals
| God | Who |
|---|---|
| Anubis | Kalmkitty, Redd |
| Horus | Bobby |
| Set | Robare, JOKER |
| Shu | Sabuli |
| Bes | Rhosymedre,Telanoc |
| Amen Ra | Morendo |
| Thoth | hounddog |
| Tawaret | Rosie |
| Hapy | Orchid, Mandrake, Bru |
| Dua | Maata |
| Sobek | Aaltje |