Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Crystals"
From A Wiki in the Desert
| Line 35: | Line 35: | ||
| Isis || | | Isis || | ||
|- | |- | ||
| − | | Maat || | + | | Maat ||Kamilana |
|- | |- | ||
| Min || | | Min || | ||
Revision as of 21:15, 4 November 2019
Crystals
| God | Who |
|---|---|
| Anubis | Kalmkitty, Redd |
| Horus | Bobby |
| Set | Robare, JOKER, AlphaBob |
| Shu | Sabuli |
| Bes | Rhosymedre, Telanoc, MrBruce |
| Amen Ra | Morendo, AlphaJr |
| Thoth | hounddog, Devyn |
| Tawaret | Rosie |
| Bastet | |
| Hapy | Orchid, Mandrake, Bru |
| Dua | Maata |
| Sobek | Aaltje |
| Buto | |
| Hathor | |
| Isis | |
| Maat | Kamilana |
| Min | |
| Montu | |
| Osiris | |
| Wepwawet |