Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Crystals"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
| Kalmkitty || NO || Anubis || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Kalmkitty || NO || Anubis || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Maata || | + | | Maata || Passed || Dua || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| Mandrake || Yes || Hapy || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Mandrake || Yes || Hapy || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| Line 18: | Line 18: | ||
| Morendo || Yes || Amen Ra || X|| X|| || X|| X|| X|| X|| || X || || || || X|| || || X|| || X|| || | | Morendo || Yes || Amen Ra || X|| X|| || X|| X|| X|| X|| || X || || || || X|| || || X|| || X|| || | ||
|- | |- | ||
| − | | Orchid || | + | | Orchid || Passed || Hapy || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| ReddRuby || Yes || Anubis || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | ReddRuby || Yes || Anubis || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| Line 24: | Line 24: | ||
| Rhosymedre || Yes || Bes || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Rhosymedre || Yes || Bes || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Robare || | + | | Robare || Passed || Set || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| Sabuli || Yes || Shu || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Sabuli || Yes || Shu || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
Revision as of 13:54, 1 December 2019
Crystals
Those Who Wish to Pass: Telanoc, Brucette, Maata, Robare, ReddRuby, Joker, Morendo, Rhosymedre, Orchid, Sabuli, Setheri
| Name | Passing | Crystal | Amen Ra | Anubis | Bastet | Bes | Buto | Dua | Hapy | Hathor | Horus | Isis | Maat | Min | Montu | Osiris | Set | Shu | Sobek | Tawaret | Thoth | Wepwawet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brucette | Yes | Hapy | ||||||||||||||||||||
| Joker | Yes | Set | ||||||||||||||||||||
| Kalmkitty | NO | Anubis | ||||||||||||||||||||
| Maata | Passed | Dua | ||||||||||||||||||||
| Mandrake | Yes | Hapy | ||||||||||||||||||||
| Morendo | Yes | Amen Ra | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ||||||||||
| Orchid | Passed | Hapy | ||||||||||||||||||||
| ReddRuby | Yes | Anubis | ||||||||||||||||||||
| Rhosymedre | Yes | Bes | ||||||||||||||||||||
| Robare | Passed | Set | ||||||||||||||||||||
| Sabuli | Yes | Shu | ||||||||||||||||||||
| Telanoc | Yes | Bes | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ||||
| Sparkle | Yes | Min | X | X | X | X | X | X | X | X | ||||||||||||
| Aaltje | Sobek | |||||||||||||||||||||
| AlphaBob | Set | |||||||||||||||||||||
| Bobby | Horus | |||||||||||||||||||||
| Devyn | Thoth | |||||||||||||||||||||
| Hounddog | Thoth | |||||||||||||||||||||
| HuscleMunk | No | Horus | ||||||||||||||||||||
| Kamilana | Maat | |||||||||||||||||||||
| MrBruce | Bes | |||||||||||||||||||||
| MuscleHunk | No | Anubis | ||||||||||||||||||||
| Rosie | Tawaret | |||||||||||||||||||||
| Setheri | Yes | Maat | X | X | X |