Difference between revisions of "User:IaruHetep"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||X||X||m||m||m|| | + | |Aqua||X||X||m||m||m||<v />||m||m||m||m||X||<v />||X||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 19:03, 5 December 2019
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | m | m | m | m | m | m | m | X | X | - | ||
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | X | X | m | m | - | - | - | - | - | - | - | |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | m | m | X | m | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | m | m | - | - | - |