Difference between revisions of "User:IaruHetep"
From A Wiki in the Desert
(→Vines) |
|||
| Line 10: | Line 10: | ||
|Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||-||<v />||<v />||X||X||X||m|| | + | |Black||-||<v />||<v />||X||X||X||m||X||X||X||X||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||- | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||- | ||
Revision as of 09:38, 13 December 2019
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | m | m | m | m | X | X | - | |||
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Black | - | X | X | X | m | X | X | X | X | X | X | - | ||
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | m | X | m | X | X | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | |
Vines
| Vine | Starting Grape No. | Phenotype | Tend Page |
|---|---|---|---|
| IaruHetep #1 | 12 | ACQKS(V?) | https://atitd.wiki/tale9/User:IaruHetep/vines/IaruHetep1 |
| IaruHetep #2 | 8 | ACGGK | https://atitd.wiki/tale9/User:IaruHetep/vines/IaruHetep2 |
| IaruHetep #3 | 8 | A?????? | https://atitd.wiki/tale9/User:IaruHetep/vines/IaruHetep3 |
| IaruHetep #4 | 9 | AC(V?) | https://atitd.wiki/tale9/User:IaruHetep/vines/IaruHetep4 |