Difference between revisions of "Guild:Serenity/Temple"
From A Wiki in the Desert
| Line 3: | Line 3: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Player''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Player''' | ||
|- | |- | ||
| − | | 1||Bessieloo | + | | 1||Bessieloo-passed |
|- | |- | ||
| − | | 2||Bobophet | + | | 2||Bobophet-passed |
|- | |- | ||
| 3||Ruby | | 3||Ruby | ||
Revision as of 01:32, 28 March 2020
| Player | |
| 1 | Bessieloo-passed |
| 2 | Bobophet-passed |
| 3 | Ruby |
| 4 | Solaris |
| 5 | Cate |
| 6 | Peacefulness |
| 7 | Bryce |
| 8 | Mariamom |
| 9 | amron |
| 10 | |
| 11 | |
| 12 | |
| 13 | |
| 14 | |
| 15 | |
| 16 | |
| 17 | |
| 18 | |
| 19 | Lazybum |
| 20 | Var-LeTha |