Difference between revisions of "User:Govelius"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige||+||X||X||X||X||O||O||-||-||-||-||-||-||- | |Beige||+||X||X||X||X||O||O||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||X||X|| | + | |Black||X||X||X||O||O||O||O||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral||X||X||X||O||O||O||O||-||-||-||-||-||-||- | |Coral||X||X||X||O||O||O||O||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 18:21, 24 April 2020
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | + | X | X | O | O | O | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | + | X | X | X | X | O | O | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | X | X | O | O | O | O | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | X | X | O | O | O | O | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |