Difference between revisions of "Rauul23"
From A Wiki in the Desert
| Line 116: | Line 116: | ||
| '''MG''' || -1 || -1 || -4 || -1 || 0 || -9 || -9 ||align="left| | | '''MG''' || -1 || -1 || -4 || -1 || 0 || -9 || -9 ||align="left| | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | '''PO''' || -2 || -1 || 1 || 0|| 3 || 14 || -1 | + | | '''PO''' || -2 || -1 || 1 || 0|| 3 || 14 || -1 || align="left"|confirmed <v /> |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| SL || -3 || 3 || -2 || 10 || 2 || x || -4 ||align="left| | | SL || -3 || 3 || -2 || 10 || 2 || x || -4 ||align="left| | ||
Revision as of 01:23, 20 July 2020
Phenotype ( Unknown )
Rauul#23Key
See the Abbreviations page.
Fat
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | x | 6 | 1 | x | 3 | x | -8 | |
| MG | 4 | 8 | -5 | x | x | 20 | -3 | |
| PO | 1 | x | -4 | 3 | x | x | -7 | |
| SL | 1 | x | 5 | 4 | -6 | -12 | confirmed | |
| SV | -2 | 0 | 5 | 4 | 3 | 2 | -13 | |
| TV | 2 | 8 | 5 | 2 | 3 | -12 | -6 | |
| TL | x | 7 | -6 | x | x | 9 | -5 |
Musty
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 4 | 3 | -2 | x | x | x | -8 | |
| MG | x | x | -4 | 3 | 3 | 15 | -8 | |
| PO | 0 | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | -7 | |
| SL | 1 | -3 | 8 | -3 | -3 | 10 | -3 | confirmed |
| SV | 3 | 4 | -1 | -1 | x | -14 | ||
| TV | -1 | -2 | 2 | -2 | 1 | x | -5 | |
| TL | -1 | 3 | -3 | 6 | -2 | x | -5 |
Rustle
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | 6 | 6 | 2 | 2 | 15 | -14 | confirmed |
| MG | x | 1 | 5 | x | x | 2 | -3 | |
| PO | x | x | 0 | x | 3 | 7 | -1 | |
| SL | 1 | -1 | -3 | -5 | 4 | x | -9 | |
| SV | -3 | 4 | -3 | -6 | 1 | x | -3 | |
| TV | 0 | -1 | 3 | -8 | 1 | x | -14 | |
| TL | -1 | -3 | 2 | -9 | -2 | x | -6 |
Sagging
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 2 | 3 | -3 | 4 | x | 3 | -11 | |
| MG | 4 | 0 | 6 | 4 | 3 | 6 | -6 | confirmed |
| PO | -3 | 4 | 7 | x | x | 3 | -4 | |
| SL | 2 | x | 5 | x | 3 | 5 | -6 | |
| SV | 2 | x | 7 | 1 | x | x | -13 | |
| TV | 4 | -6 | -1 | 0 | -1 | -1 | -4 | |
| TL | 4 | x | 7 | 2 | 2 | 1 | -10 |
Shimmer
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | x | 0 | 2 | 2 | 6 | -2 | |
| MG | -3 | 4 | 3 | 2 | -3 | 3 | -11 | |
| PO | -3 | -3 | 3 | 0 | x | -1 | -4 | |
| SL | 0 | 7 | -2 | 5 | 0 | 18 | -14 | confirmed |
| SV | 2 | 4 | 1 | 7 | -1 | x | -10 | |
| TV | 0 | 4 | -1 | -10 | 3 | x | -1 | |
| TL | -2 | -1 | 3 | -2 | 3 | x | -10 |
Shrivel
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | 2 | 4 | 4 | -1 | 12 | -13 | |
| MG | -1 | -1 | -4 | -1 | 0 | -9 | -9 | |
| PO | -2 | -1 | 1 | 0 | 3 | 14 | -1 | confirmed |
| SL | -3 | 3 | -2 | 10 | 2 | x | -4 | |
| SV | 4 | 3 | 4 | -1 | -3 | x | -4 | |
| TV | -2 | 4 | 1 | -11 | 4 | x | -10 | |
| TL | 2 | -1 | 4 | 15 | -1 | x | -13 |
Wilting
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | x | x | -2 | 1 | 3 | 4 | -14 | |
| MG | 1 | -5 | 8 | 1 | x | 10 | -3 | confirmed |
| PO | 0 | x | 0 | 4 | 3 | -10? | -11 | |
| SL | 2 | x | 1 | 2 | 2 | x | -12 | |
| SV | -3 | 2 | 2 | 4 | 2 | x | -3 | |
| TV | 4 | 0 | 3 | -6 | 4 | x | -6 | |
| TL | -2 | 1 | -3 | 12 | -3 | x | -10 |