Difference between revisions of "Rauul23"
From A Wiki in the Desert
(→Fat) |
|||
| Line 13: | Line 13: | ||
| AS || -1 || 6 || 1 || -2 || 3 || -7 || -8 ||align="left| | | AS || -1 || 6 || 1 || -2 || 3 || -7 || -8 ||align="left| | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | MG || 4 || 8 || -5 || 0 || -2 || 20 || 3 | + | | MG || 4 || 8 || -5 || 0 || -2 || 20 || 3 || <v /> |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| PO || 1 || -3 || -4 || 3 || -2 || -5 || -7 ||align="left| | | PO || 1 || -3 || -4 || 3 || -2 || -5 || -7 ||align="left| | ||
| Line 21: | Line 21: | ||
| SV || -2 || 0 || 5 || 4 || 3 || 2 || -13 ||align="left| | | SV || -2 || 0 || 5 || 4 || 3 || 2 || -13 ||align="left| | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | TV || 2 || 8 || 5 || 2 || 3 || -12 || -6 || | + | | TV || 2 || 8 || 5 || 2 || 3 || -12 || -6 ||<v /> |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| TL || -1 || 7 || -6 || -1 || 0 || 9 || -5 ||align="left| | | TL || -1 || 7 || -6 || -1 || 0 || 9 || -5 ||align="left| | ||
Revision as of 03:38, 22 July 2020
Phenotype ( CGSSSS )
Key
See the Abbreviations page.
Fat
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | -1 | 6 | 1 | -2 | 3 | -7 | -8 | |
| MG | 4 | 8 | -5 | 0 | -2 | 20 | 3 | |
| PO | 1 | -3 | -4 | 3 | -2 | -5 | -7 | |
| SL | 1 | -4 | 5 | 4 | 0 | -11 | -10 | |
| SV | -2 | 0 | 5 | 4 | 3 | 2 | -13 | |
| TV | 2 | 8 | 5 | 2 | 3 | -12 | -6 | |
| TL | -1 | 7 | -6 | -1 | 0 | 9 | -5 |
Musty
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 4 | 3 | -4 | 0 | 0 | -6 | -8 | |
| MG | 0 | -4 | -4 | 3 | 3 | 15 | -8 | |
| PO | 0 | 8 | 3 | -3 | 0 | 1 | -7 | |
| SL | 1 | -3 | 8 | -3 | -3 | 10 | -3 | |
| SV | 3 | -6 | -4 | -3 | -1 | 14 | -14 | |
| TV | -1 | 4 | 3 | -3 | 1 | -11 | -5 | |
| TL | -1 | -6 | 4 | 3 | -2 | -13 | -5 |
Rustle
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | 6 | 6 | 2 | 2 | 15 | -14 | |
| MG | -1 | 1 | 5 | -2 | -3 | 2 | -3 | |
| PO | -2 | -6 | 0 | -3 | 3 | 7 | -1 | |
| SL | 1 | -3 | -4 | 2 | 4 | 15 | -9 | |
| SV | -3 | 2 | 6 | 1 | 1 | -15 | -3 | |
| TV | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 20 | -14 | |
| TL | -1 | -3 | -3 | 1 | -2 | 10 | -6 |
Sagging
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 2 | 3 | -2 | 4 | -3 | 3 | -11 | |
| MG | 4 | 0 | 6 | 4 | 3 | 6 | -6 | |
| PO | -3 | 4 | 7 | -3 | -2 | 3 | -4 | |
| SL | 4 | -2 | 5 | 0 | 3 | 6 | -6 | |
| SV | 2 | -6 | 7 | 1 | -2 | -9 | -13 | |
| TV | 4 | -6 | -1 | 0 | -1 | -1 | -4 | |
| TL | 4 | 0 | 7 | 2 | 2 | 1 | -10 |
Shimmer
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | -4 | 0 | 2 | 2 | -2 | -2 | |
| MG | -3 | 4 | 3 | 2 | -3 | 3 | -11 | |
| PO | -3 | -4 | 3 | 0 | -2 | -3 | -4 | |
| SL | 0 | 7 | -2 | 3 | -2 | 12 | -14 | |
| SV | 2 | 2 | -3 | -3 | -1 | -14 | -10 | |
| TV | 0 | 3 | -5 | -2 | 3 | -12 | -1 | |
| TL | -2 | -6 | -4 | 3 | 3 | 4 | -10 |
Shrivel
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | 3 | 4 | 4 | -1 | 12 | -13 | |
| MG | -3 | -1 | -4 | -1 | 0 | -9 | -9 | |
| PO | -2 | -1 | 1 | 0 | 3 | 14 | -1 | |
| SL | -3 | -4 | -5 | -3 | 2 | 16 | -4 | |
| SV | 4 | 6 | 7 | 4 | -3 | -5 | -4 | |
| TV | -2 | 6 | 4 | 1 | 4 | 11 | -10 | |
| TL | 2 | 7 | -3 | -3 | -1 | 3 | -13 |
Wilting
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | -4 | -2 | 1 | 3 | 4 | -14 | |
| MG | 1 | -5 | 8 | 1 | 0 | 10 | -3 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | -10 | -11 | |
| SL | 2 | -3 | 1 | 2 | 2 | 0 | -12 | |
| SV | -3 | 7 | 0 | -3 | 2 | 2 | -3 | |
| TV | 4 | -6 | 6 | 2 | 4 | -5 | -6 | |
| TL | -2 | 3 | 0 | -1 | -3 | -1 | -10 |