Difference between revisions of "Rauul48"
From A Wiki in the Desert
| Line 81: | Line 81: | ||
| '''MG''' || 6 || 9 || 6 || 4 || 3 || x || -6 ||align="left| | | '''MG''' || 6 || 9 || 6 || 4 || 3 || x || -6 ||align="left| | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | PO || - | + | | '''PO''' || -2 || -3 || 7 || -3 || -2 || 3 || -4 ||align="left| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| SL || 4 || 1 || 5 || 0 || 3 || 2 || -6 ||align="left| | | SL || 4 || 1 || 5 || 0 || 3 || 2 || -6 ||align="left| | ||
Revision as of 06:03, 23 July 2020
Phenotype ( G )
| Vine | SG | Hue |
|---|---|---|
| Rauul | ||
| Left | #N/A Right | #N/A |
Key
See the Abbreviations page.
Fat
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | -1 | -3 | 1 | -2 | 3 | -3 | -8 | |
| MG | 4 | -1 | -5 | 0 | -2 | 0 | -3 | |
| PO | 1 | 1 | -4 | 3 | -2 | -1 | -7 | |
| SL | 1 | -3 | 5 | 4 | 0 | -3 | -10 | |
| SV | 1 | x | 5 | 4 | 3 | 2 | -13 | |
| TV | 2 | 4 | 5 | 2 | 3 | 0 | -6 | |
| TL | -1 | 2 | -6 | -1 | 0 | 1 | -5 |
Musty
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 4 | 2 | -4 | 0 | 0 | 2 | -8 | |
| MG | 0 | 4 | -4 | 3 | 3 | -1 | -8 | |
| PO | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 | -3 | -7 | |
| SL | 1 | -2 | 8 | -3 | -3 | -2 | -3 | |
| SV | 3 | 4 | -4 | -3 | -1 | -2 | -14 | |
| TV | -1 | -2 | 3 | -3 | 1 | -3 | -5 | |
| TL | -1 | 3 | 4 | 3 | -2 | -1 | -5 |
Rustle
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | -1 | 6 | 2 | 2 | -1 | -14 | |
| MG | 2 | 2 | 5 | x | x | 2 | -3 | |
| PO | -2 | -3 | 0 | -3 | 3 | 3 | -1 | |
| SL | 1 | -1 | -4 | 2 | 4 | 3 | -9 | |
| SV | -3 | 4 | 6 | 1 | 1 | -3 | -3 | |
| TV | 2 | -x | 3 | 2 | 1 | 2 | -14 | |
| TL | -1 | -3 | -3 | 1 | -2 | 2 | -6 |
Sagging
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 2 | -3 | -2 | 4 | -3 | 3 | -11 | |
| MG | 6 | 9 | 6 | 4 | 3 | x | -6 | |
| PO | -2 | -3 | 7 | -3 | -2 | 3 | -4 | |
| SL | 4 | 1 | 5 | 0 | 3 | 2 | -6 | |
| SV | 2 | 1 | 7 | 1 | -2 | -3 | -13 | |
| TV | 4 | 3 | -1 | 0 | -1 | 3 | -4 | |
| TL | 4 | -2 | 7 | 2 | 2 | -3 | -10 |
Shimmer
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | -2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 6 | -2 | |
| MG | -3 | -1 | 3 | 2 | -3 | 3 | -11 | |
| PO | -3 | 2 | 3 | 0 | -2 | -2 | -4 | |
| SL | 0 | -3 | -2 | 3 | -2 | 0 | -14 | |
| SV | -2? | 4 | 9 | 7 | -2 | 1 | -13 | |
| TV | 0 | 4 | -5 | -2 | 3 | 0 | -1 | |
| TL | -2 | -1 | -4 | 3 | 3 | 0 | -10 |
Shrivel
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 4 | 6 | 4 | 4 | 5 | x | -13 | |
| MG | -3 | -3 | -4 | -1 | 0 | 3 | -9 | |
| PO | -2 | -1 | 1 | 0 | 3 | 2 | -1 | |
| SL | -3 | 3 | -5 | -3 | 2 | 4 | -4 | |
| SV | 4 | 3 | 7 | 4 | -3 | -1 | -4 | |
| TV | -2 | 4 | 4 | 1 | 4 | -1 | -10 | |
| TL | 2 | -1 | -3 | -3 | -1 | -1 | -13 |
Wilting
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | -3 | -2 | 1 | 3 | 4 | -14 | |
| MG | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 | -2 | -3 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | -2 | -11 | |
| SL | 2 | -1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -12 | |
| SV | -3 | 2 | 0 | -3 | 2 | -2 | -3 | |
| TV | 4 | 0 | 6 | 2 | 4 | 3 | -6 | |
| TL | -2 | 1 | 0 | -1 | -3 | -1 | -10 |