Difference between revisions of "User:Talion/PearlBits"
From A Wiki in the Desert
(→Shuyya) |
|||
| Line 27: | Line 27: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua|| | + | |Aqua||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||x||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||x||-||-||-||-||-||-||x||x||x||x||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x||x||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink|| | + | |Pink||0||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 00:00, 21 April 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O | X | O |
| Coral | - | O | - | - | - | - | - | X | O | X | X | X | - | |
| Pink | O | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | x | x | x | x | X | x | |
Shuyya
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | x | - | - | - | - | - | - | x | x | x | x | - | - | - |
| Coral | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x | x | - |
| Pink | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |