Difference between revisions of "User:Talion/PearlBits"
From A Wiki in the Desert
(→Shuyya) |
(→Shuyya) |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
|Black||x||x||-||-||-||-||-||x||x||x||x||-||-||- | |Black||x||x||-||-||-||-||-||x||x||x||x||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||x||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral||x||-||-||-||-||-||-||0||-||-||-||x||x||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||0||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink||0||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 00:02, 21 April 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O | X | O |
| Coral | - | O | - | - | - | - | - | X | O | X | X | X | - | |
| Pink | O | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | x | x | x | x | X | x | |
Shuyya
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | x | x | - | - | - | - | - | x | x | x | x | - | - | - |
| Coral | x | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | x | x | - |
| Pink | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |