Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 5: | Line 5: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||X||X||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
| Line 15: | Line 15: | ||
|Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 23:54, 4 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| Beige | X | X | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - |