Difference between revisions of "User:Haraelendil/oysters"
From A Wiki in the Desert
Haraelendil (talk | contribs) |
Haraelendil (talk | contribs) |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||Y||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |White||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 17:24, 6 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |