Difference between revisions of "User:Juonkiku"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | |Beige||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||Y||X||X||X|| | + | |Black||Y||X||X||X||X||-||X||-||-||-||-||-||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Coral||X||X||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||X||X||X | |Coral||X||X||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||X||X||X | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||X||Y||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||X | |Smoke||X||Y||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||X||X||X|| | + | |White||X||X||X||X||Y||-||X||X||X||X||X||X||X||Y |
|} | |} | ||
Revision as of 18:05, 6 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | Y | Y | X | X | X | - | - | - | - | - | X | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Black | Y | X | X | X | X | - | X | - | - | - | - | - | X | X |
| Coral | X | X | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | X | X |
| Smoke | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| White | X | X | X | X | Y | - | X | X | X | X | X | X | X | Y |