Difference between revisions of "User:Amora"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Aqua||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||YES||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 23:13, 6 September 2019
Aqua correct color
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Beige | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | YES | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |