Difference between revisions of "User:Smurf"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||O | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||O | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||X||X||X||X||X||X|| | + | |Pink||X||X||X||X||X||X||O||O||X||X||X||X||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Smoke||O||X||X||X||X||X||X||X||O||?||?||O||-||- | |Smoke||O||X||X||X||X||X||X||X||O||?||?||O||-||- | ||
Revision as of 07:31, 8 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ? | ? | X | - | - |
| Beige | X | X | X | O | ? | ? | X | X | X | X | X | X | - | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | O |
| Pink | X | X | X | X | X | X | O | O | X | X | X | X | - | - |
| Smoke | O | X | X | X | X | X | X | X | O | ? | ? | O | - | - |
| White | X | O | - | X | - | - | X | X | X | ? | ? | X | X | - |