Difference between revisions of "User:Haraelendil/oysters"
From A Wiki in the Desert
Haraelendil (talk | contribs) |
Haraelendil (talk | contribs) |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | |Pink||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||X||X|| | + | |Smoke||X||X||X||-||-||-||-||X||X||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | |White||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 16:53, 8 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | Y | Y | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Beige | X | X | - | - | - | - | - | Y | - | - | - | X | X | - |
| Black | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | X | - | - | - | - | X | X | - | - | - | - | - |
| White | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |