Difference between revisions of "User:Nanolbaid"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Beige||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||X||X||Y||-||-||-||-|| | + | |Black||X||X||Y||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Coral||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Coral||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 18:50, 8 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | Y | X | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | X | Y | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Coral | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | X | X | - | - | - | - | X | O | O | O | - | - | - |
| White | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |