Difference between revisions of "User:Nanolbaid"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||X||Y||X||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | |Aqua||X||Y||X||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Black||X||X||Y||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | |Black||X||X||Y||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral||Y||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink|| | + | |Pink||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke||X||X||X||-||-||-||-||X||O||O||O||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 20:10, 8 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | Y | X | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | X | Y | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Coral | Y | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | X | - | - | - | - | X | O | O | O | - | - | - |
| White | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |