Difference between revisions of "User:Cas"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||XX||-|| | + | |Aqua||XX||-||XX||-||XX||-||-||X||x||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||x||x|| | + | |Beige||x||x||XX||-||-||-||-||xX||XX||YYY||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||?||XX||XX||XX||-||-|| | + | |Black||?||XX||XX||XX||-||-||XX||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 21:48, 8 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | XX | - | XX | - | XX | - | - | X | x | - | - | - | - | - |
| Beige | x | x | XX | - | - | - | - | xX | XX | YYY | - | - | - | - |
| Black | ? | XX | XX | XX | - | - | XX | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | |