Difference between revisions of "User:Versato"
From A Wiki in the Desert
| Line 7: | Line 7: | ||
|Aqua||X||O||X||-||-||-||-||O||-||-||-||-||-||- | |Aqua||X||O||X||-||-||-||-||O||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Black||-||X||X||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | |Black||-||X||X||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 20:03, 10 September 2019
--- Oyster Catcher ---
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | O | X | - | - | - | - | O | - | - | - | - | - | - |
| Beige | X | X | X | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Black | - | X | X | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | X | - |
| Pink | - | X | X | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | O | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - |