Difference between revisions of "User:Versato"
From A Wiki in the Desert
| Line 5: | Line 5: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||X||O||X||-||-||-||-||O||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua||X||O||X||-||-||-||-||O||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-|| | + | |Beige||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||-||X||X||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-|| | + | |Black||-||X||X||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X||X|| | + | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||-||X||X||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||-||X||X||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||X||X||O||X||X||X||X||X||X||-||-||X||X|| | + | |Smoke||X||X||O||X||X||X||X||X||X||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-|| | + | |White||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||O |
|} | |} | ||
Revision as of 10:55, 11 September 2019
--- Oyster Catcher ---
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | O | X | - | - | - | - | O | - | - | - | - | - | X |
| Beige | X | X | X | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | X |
| Black | - | X | X | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | X |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | X | X |
| Pink | - | X | X | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | X | X | O | X | X | X | X | X | X | - | - | X | X | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | O |