Difference between revisions of "User:Feyth"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||O||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Aqua||O||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||X|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||O | + | |Beige||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||O |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 14:47, 11 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | ||
| Aqua | O | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Beige | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - | |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
Not needed
- small white
- small pink
- Large Aqua
- Large White