Difference between revisions of "User:Cyndi"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||x||x||x||x||x||x||x||-||-||-||-|| | + | |Pink||x||x||x||x||x||x||x||-||-||-||-||x||x||+ |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x | ||
Revision as of 17:16, 12 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x |
| Beige | x | x | + | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x |
| Pink | x | x | x | x | x | x | x | - | - | - | - | x | x | + |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x |
| White | - | - | - | - | - | - | - | x | - | - | - | - | - | x |