Difference between revisions of "User:Feyth"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||-||X||X||-||-||-||-||X||-||-||-||X||N||- | |Coral||-||X||X||-||-||-||-||X||-||-||-||X||N||- | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||O||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 05:30, 13 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | O | X | - | - | O | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | X | X | - | - | - | - | X | - | - | - | X | N | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | O | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Not needed
- small white
- small pink
- Large Aqua
- Large White
- Medium Aqua
- Small Black
- Medium Black