Difference between revisions of "User:Ledge"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||-||-|| | + | |Smoke||-||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||X||X||X||X||X||X||X||-||O||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 00:34, 14 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | ||
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - | |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Smoke | - | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| White | X | X | X | X | X | X | X | - | O | - | - | - | - | - | |