Difference between revisions of "User:Fryoj"
From A Wiki in the Desert
| Line 9: | Line 9: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Aqua||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||O||X||X||X||X||O||X||-||-||X||-|| | + | |Beige||O||X||X||X||X||O||X||-||-||X||-||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Black||X||X||X||X||O||X||O||X||X||X||X||X||X||O | |Black||X||X||X||X||O||X||O||X||X||X||X||X||X||O | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Coral||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||?||X||?||X||X||X | |Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||?||X||?||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||X||X||X||X||X||X||X||X||X||O||X|| | + | |Smoke||X||X||X||X||X||X||X||X||X||O||X||O||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||O||X||X||X||X||X||-||-||X||-|| | + | |White||X||O||X||X||X||X||X||-||-||X||-||X||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 02:09, 14 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| Beige | O | X | X | X | X | O | X | - | - | X | - | X | - | X |
| Black | X | X | X | X | O | X | O | X | X | X | X | X | X | O |
| Coral | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | ? | X | ? | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | O | X | O | - | X |
| White | X | O | X | X | X | X | X | - | - | X | - | X | - | X |