Difference between revisions of "User:Versato"
From A Wiki in the Desert
| Line 9: | Line 9: | ||
|Beige||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||X | |Beige||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||O||X||X||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X||X||X | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink|| | + | |Pink||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Smoke||X||X||O||X||X||X||X||X||X||-||-||X||X||X | |Smoke||X||X||O||X||X||X||X||X||X||-||-||X||X||X | ||
Revision as of 07:39, 14 September 2019
--- Oyster Catcher ---
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | O | X | - | - | - | - | O | - | - | - | - | - | X |
| Beige | X | X | X | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | X |
| Black | O | X | X | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | X |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | X | X |
| Pink | X | X | X | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | X |
| Smoke | X | X | O | X | X | X | X | X | X | - | - | X | X | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | X | O |