Difference between revisions of "User:Ledge"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||- | |Beige||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||-||-|| | + | |Black||-||-||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||-||-|| | + | |Coral||-||-||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||-||-|| | + | |Pink||-||-||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||-||-||X||X||-||-||-||-||X||-||-||X||O||- | |Smoke||-||-||X||X||-||-||-||-||X||-||-||X||O||- | ||
Revision as of 04:10, 15 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | O | X | X | O | X | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - |
| Black | - | - | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | X | X | - | - | - | - | X | - | - | X | O | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | - | O | - | - | - | - | - |