Difference between revisions of "User:Ledge"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink||-||-||X||-||-||X||-||-||X||-||-||-||-||- | |Pink||-||-||X||-||-||X||-||-||X||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke||X||X||X||X||X||X||O||-||X||-||-||X||O||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||X||X||X||X||X||X||X||-||O||-||-||-||-||- | |White||X||X||X||X||X||X||X||-||O||-||-||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 04:12, 15 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | O | X | X | O | X | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - |
| Black | - | - | X | - | - | X | - | - | X | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | X | - | - | X | - | - | X | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | X | - | - | X | - | - | X | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | O | - | X | - | - | X | O | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | - | O | - | - | - | - | - |