Difference between revisions of "User:Stekki"
From A Wiki in the Desert
| Line 13: | Line 13: | ||
|Coral|| || || || ||o|| || || || || || ||-||-|| | |Coral|| || || || ||o|| || || || || || ||-||-|| | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink|| || ||o|| || ||o|| || || | + | |Pink|| || ||o|| || ||o|| || || || || ||w||-|| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke|| || || || || || ||o|| | + | |Smoke|| || || || || || ||o|| || || || ||-||-|| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White|| || || || || || || || ||o||o|| ||x|| || | |White|| || || || || || || || ||o||o|| ||x|| || | ||
|} | |} | ||
Revision as of 06:06, 17 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | o | x | ||||||||||||
| Beige | x | o | ||||||||||||
| Black | o | o | o | o | - | - | ||||||||
| Coral | o | - | - | |||||||||||
| Pink | o | o | w | - | ||||||||||
| Smoke | o | - | - | |||||||||||
| White | o | o | x | |||||||||||