Difference between revisions of "User:Omegaice"
From A Wiki in the Desert
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||-||C||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||-||C||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||C||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X|| | + | |White||C||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- |
|} | |} | ||
Revision as of 19:09, 17 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | C | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | C | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | C | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |