Difference between revisions of "User:Nanolbaid"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||X||Y||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||Y | |Aqua||X||Y||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||Y | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||X||X||X||X||X||X|X||X||X||X|| | + | |Beige||X||X||X||X||X||X|X||X||X||X||X||X||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Black||X||X||Y||X||Y||X||X||X||X||X||X||-||-||X | |Black||X||X||Y||X||Y||X||X||X||X||X||X||-||-||X | ||
Revision as of 00:54, 21 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | Y |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | X |
| Black | X | X | Y | X | Y | X | X | X | X | X | X | - | - | X |
| Coral | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | Y | X | X | X | - | - | X |
| Smoke | X | X | X | Y | X | O | X | X | Y | - | - | - | - | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |