Difference between revisions of "User:Nanolbaid"
From A Wiki in the Desert
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink||X||X||X||X||X||X||X||Y||X||X||X||-||-||X | |Pink||X||X||X||X||X||X||X||Y||X||X||X||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||X||X||X||Y||X|| | + | |Smoke||X||X||X||Y||X||Y||X||X||Y||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | |White||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
Revision as of 23:56, 22 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | Y |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | X |
| Black | X | X | Y | X | Y | X | X | X | X | X | X | - | - | X |
| Coral | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | Y | X | X | X | - | - | X |
| Smoke | X | X | X | Y | X | Y | X | X | Y | - | - | - | - | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |