Difference between revisions of "User:Mariamom"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||-||-||-||-||-||Y|| | + | |Pink||-||-||-||-||-||Y||Y||-||-||-||-||Y||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y||- | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y||- | ||
Revision as of 22:29, 26 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | Y | - | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | Y | Y | - | - | - | - | Y | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |