Difference between revisions of "User:Mariamom"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||Y||-||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Aqua||Y||-||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||Y||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||-||-||-||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y | |Black||-||-||-||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y | ||
Revision as of 22:25, 29 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | Y | - | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y |
| Coral | - | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | - | - | Y | - |
| Pink | - | - | - | - | - | Y | Y | - | - | - | - | Y | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | Y | - | - | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | - |