Difference between revisions of "User:Arbutus"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||X||X||X||O||?||?||?||X||-||-||-||-||X|| | + | |Aqua||X||X||X||O||?||?||?||X||-||-||-||-||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||?||X||X||?||?||?||?||-||-||-||-||X||O|| | + | |Beige||?||X||X||?||?||?||?||-||-||-||-||X||O||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X|| | + | |Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||-||X||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||X|| | + | |Coral||-||X||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||X||O||-||-||-||-||-||X||?||?||?||-||X|| | + | |Pink||X||O||-||-||-||-||-||X||?||?||?||-||X||O |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||X||X||?||?||?||?||?||X||X||X||X||X||X|| | + | |Smoke||X||X||?||?||?||?||?||X||X||X||X||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||X|| | + | |White||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||X||X |
|} | |} | ||
| − | |||
Revision as of 01:06, 2 October 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | O | ? | ? | ? | X | - | - | - | - | X | X |
| Beige | ? | X | X | ? | ? | ? | ? | - | - | - | - | X | O | X |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | X |
| Coral | - | X | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | X | X |
| Pink | X | O | - | - | - | - | - | X | ? | ? | ? | - | X | O |
| Smoke | X | X | ? | ? | ? | ? | ? | X | X | X | X | X | X | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | X | X |