Difference between revisions of "User:Haraelendil/oysters"
From A Wiki in the Desert
Haraelendil (talk | contribs) |
Haraelendil (talk | contribs) |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black||X||X||X||X||X||X||X||X||-||X||X||-||X | |Black||X||X||X||X||X||X||X||X||-||X||X||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||X||X||X||X||X||Y|| | + | |Coral||X||X||X||X||X||Y||X||X||-||X||X||X||! |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||!||-||X | |Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||!||-||X | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||Y||X||X||X | |Smoke||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||Y||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||X||X||X||X||X|| | + | |White||X||X||X||X||X||X||Y||X||-||X||X||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 20:00, 9 October 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
| Aqua | Y | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Beige | X | X | Y | Y | X | X | X | Y | X | X | X | X | X |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X | X | - | X |
| Coral | X | X | X | X | X | Y | X | X | - | X | X | X | ! |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ! | - | X |
| Smoke | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | Y | X | X | X |
| White | X | X | X | X | X | X | Y | X | - | X | X | - | X |