Difference between revisions of "User:Elestrith"
From A Wiki in the Desert
(→Oyster) |
(→Oyster) |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||-|| | + | |Aqua||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
Latest revision as of 22:49, 11 October 2019
Acro
| \ | Master | Great | PGT | Blur | LR |
| For Me | ? | ? | ? | ? | ? |
| For Others | ? | ? | ? | ? | ? |
Oyster
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | V |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |